Үйірмеedc

«Бекітемін»                                                                                                                                                                               

Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған                                                                       

мамандандырылған №30 мектеп-гимназиясының                                                                                            

директоры: ______________Кенжегарина А.З.

 

 

                                  

 

2017-2018 оқу жылының факультативтік сабақтардың кестесі

 

ІІ-ауысым

 

Апта күндері Пәннің атауы Сыныбы Уақыты Пән мұғалімі

Дүйсенбі

Қазақ тілі 5 ә 17:50-18:30 Сүлейменова А №48
Орыс тілі 5 г 17:50-18:30 Тулепова К №11
Дінтану 9 б 17:50-18:30 Бердіғалиева Г №8
Тарих т/к 10 б 18:35-19:15 Бердіғалиева Г №8
Физика 10 ә 19:20-20:00 Одесеева г №116
Абайтану 11 а 19:20-20:00 Хамзаева З №9
Тарих қ/к 11 ә 19:20-20:00 Бердіғалиева Г №8
Тарих т/к 11 б 19:20-20:00 Уайсова Н №19

Сейсенбі

Абайтану 9 б 17:05-17:45 Аманкулова Ш №47
Әдебиет қ/к 10 ә 17:05-17:45 Сармолдаева З №45
Қазақ тілі 5 в 17:50-18:30 Сүлейменова А №48
Қазақ тілі 6 ә 17:50-18:30 Кенжегарина А.З №122
Орыс тілі қ/к 11 б 17:50-18:30 Тулепова К №11
Қазақ тілі 5 а 18:35-19:15 Сүлейменова А №48
Химия ағылшын 8 ә 18:35-19:15 Калауова Б №107
Тарих 8 б 18:35-19:15 Бердіғалиева Г №8
Ағылшын 10 ә 19:20-20:00 Саланбаева Р №23

Сәрсенбі

Абайтану 10 ә 15:35-16:15 Сармолдаева З №45
Тарих 5 ә 17:50-18:30 Бияшова М №13
География 6 а 18:35-19:15 Бияшова М №13
Физика 7 ә 18:35-19:15 Одесеева г №116
Абайтану 9 ә 18:35-19:15 Аманкулова Ш №47
Орыс тілі 9 б 18:35-19:15 Тулепова К №11
Абайтану 10 б 18:35-19:15 Хусайнова А №21
Абайтану т/к 11 ә 19:20-20:00 Аманкулова Ш №47
География 11 б 19:20-20:00 Бияшова М №13

Бейсенбі

География 7 ә 14:45-15:25 Бияшова М №13
Қазақ тілі 8 б 14:45-15:25 Сүлейменова А №48
Физика 11 ә 16:20-17:00 Одесеева г №116
Биология ағылшын 8 ә 17:05-17:45 Даулетова С №110
География 5 а 17:50-18:30 Сармолдаева Ү №47
Тарих 5 б 17:50-18:30 Бердіғалиева Г №8
География 5 в 17:50-18:30 Елешова А №7
Қазақ  тілі 5 г 17:50-18:30 Сүлейменова А №48
Қазақ тілі қ/к 11 ә 17:50-18:30 Габдуллина С №12
География 5 ә 18:35-19:15 Елешова А №7
Қазақ тілі 6 б 18:35-19:15 Кенжегарина А.З №122
Ағылшын 6 в 18:35-19:15 Саланбаева Р №23
География 7 б 18:35-19:15 Бияшова М №13
Дінтану 9 а 18:35-19:15 Бердіғалиева Г №8
Әдебиет қ/к 11 ә 18:35-19:15 Габдуллина С №12 

 

Ағылшын 11ә 19:20-20:00 Саланбаева Р №23

Жұма

Тарих 5 в 14:00-14:40 Бердіғалиева Г №8
География 5 б 14:45-15:25 Елешова А №7
Қазақ тілі 6 в 16:20-17:00 Кенжегарина А.З №122
Қазақ тілі 6 а 17:05-17:45 Кенжегарина А.З №122
География 6 ә 17:05-17:45 Сармолдаева Ү №47
Қазақ тілі 5 б 17:50-18:30 Сүлейменова А №48
Қазақ тілі 7 ә 17:50-18:30 Кенжегарина А.З №122
Ағылшын 8 б 17:50-18:30 Саланбаева Р №23
Абайтану т/к 11 б 17:50-18:30 Хамзаева З №9
Тарих 5 а 18:35-19:15 Бердіғалиева Г №8
География 6 б 18:35-19:15 Бияшова М №13
АӘД 10 б 18:35-19:15 Ахмедгалиев К
Орыс тілі қ/к 11 ә 18:35-19:15 Тулепова К №11
Қазақ тілі 10 ә 19:20-20:00 Сармолдаева З №45

 


Қосымша білім беру педагогы:                  Абдурзахова Н.С.

 

 

 

«Бекітемін»                                                                                                                                                            

Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған                                                                                     

мамандандырылған №30 мектеп-гимназиясының                                                                                                   

директоры: ____________Кенжегарина А.З.

 

                                

 

 

2017-2018 оқу жылының үйірме сабақтарының кестесі

 

 

 

Үйірменің атауы Өтетін күні, уақыты

 

Үйірме жетекшісі
1 «Бейнелеу өнері» үйірмесі 5ж- Сейсенбі 11:50-12:30
5з-  Сейсенбі  12:35-13:15
5е-  Сәрсенбі  11:05-11:45
5д-  Сәрсенбі  12:35-13:15
Айнагулова Галия
2 Фехтование «Бастион» (қылыштасу) үйірмесі Сенбі  8:00-9:30 Пересыпкин Иван
3 «Домбыра ансамблі» үйірмесі Сәрсенбі 12:00-14:00 Хасанова Индира
4 «Хор» үйірмесі Жұма 14:40-17:00 Хасанова Индира
5 «Жас қылқалам шебері» үйірмесі Сейсенбі  18:35-19:15 Кубашева Жәудір
6 «Робототехника негіздері» үйірмесі Сейсенбі  12:00-14:00
Бейсенбі  12:00-14:00 
Одесеева Гүлхан
7 «Би» үйірмесі Дүйсенбі 12:00-14:00
Сәрсенбі  12:00-14:00
Жұма 12:00-14:00
Сисенова Перизат
8 «Биология» үйірмесі 8г- Дүйсенбі 13:20-14:00
9г- Бейсенбі  13:20-14:00
Слекенова Элеонора
9 «Ертегілер әлемі» үйірмесі 5в,г-Дүйсенбі 18:35-19:15
         Сәрсенбі 19:20-20:00
Сүлейменова Ақтоты
10 «Сырлы әуен» вокал үйірмесі 7а, 8а Сәрсенбі 12:45-13:45
           Жұма      12:45-13:45
Ахмедиярова Ақмоншақ
11 «Драма» үйірмесі Сейсенбі 10:00-12:00
Бейсенбі  9:00-11:00
Мажекова Айнагүл

 

Қосымша білім беру педагогы:                  Абдурзахова Н.С.